Sudėtis

Produktas visiškai natūralus ir efektingas. Galima įmaišyti į arbatą. Preparatas pasižymi turtinga augaline sudėtimi, sukurtas iš natūralių, gausiai teigiamomis savybėmis pasižyminčių ingredientų. Kiekvienas iš jų – naudingas žmogaus organizmui ir gerinantis savijautą. Šie ingredientai, sujungti į vieną mišinį, sukuria ypatingai veiksmingą, stiprų ir šalutinių poveikių nesukeliantį produktą. Kitaip nei cheminiai produktai tablečių pavidalu, šis preparatas išsiskiria savo konsistencija, palengvinančia medžiagų įsisavinimą. Tai puikus natūralus moters energijos šaltinis.

Ženšenis – pagrindinė šio ingrediento savybė – tonizuojamasis poveikis. Ženšenis pasižymi antistresinėmis savybėmis, padeda organizmui apsisaugoti nuo nepalankių veiksnių, didina darbingumą ir mažina nuovargį. Potenciją didinantis poveikis. 

Raudonžiedė notrelė- galima vadinti moterų augalu- ramina nervus, padeda su nemiga ir tinka esant skausmingoms mėnesinėms. Taip pat gydo inkstus ir padeda esant hemarojui. 

Raudonieji pipirai- puiki priemonė kraujotakai suaktyvinti. 

Imbieras – ne tik gydo žaizdas, bet ir veikia kaip puikus afrodiziakas. Padeda kovoti su organizmo senėjimu. Pasižymi stipriu antioksidaciniu ir raminamuoju poveikiu. Naudingas pavargus tiek fiziškai, tiek protiškai, padeda atgauti jėgas. Naudingos savybės pasireiškia ypač pasireiškia gydomųjų augalų mišiniuose.

Saldžiavaisis pupmedis (karobas) – turi daug vitaminų (A, B1, B2, B3), mineralinių medžiagų (kalcio, fosforo, kalio, magnio, geležies, mangano, bario, vario, nikelio) naudingų mūsų organizmui.

 

Dviskiautis ginkmedis – gerina atmintį, dėmesio sutelkimą, stimuliuoja smegenų kraujotaką, padeda palaikyti darbingumą. Padeda išvengti silpnumo, malšina galvos skausmus ir depresijos požymius.

 

Gražgarstės – pasižymi afrodiziakams būdingomis savybėmis, suteikia organizmui energijos, todėl naudotos nuo senų laikų. Turi daug B grupės vitaminų, saugo nuo smegenų senėjimo ir organizmo silpnėjimo. 

 

Šilkmedžio sirupas  – turi daug maistinių medžiagų ir vitaminų. Mažina cholesterolio lygį, vėžio riziką, gerina kraujotaką. Šilkmedis naudingas gerinant širdies sveikatą, smegenų veiklą, imunitetą.


Pipirnės- tai puikus beta-karotino šaltinis. Taip pat pipirnėse gausu odos grožiui ir sveikatai reikalingo vitamino E. 


Ferula- ramina sudirgusią centrinę nervų sistemą. Naudojimas maiste neleidžia žarnyne kauptis dujoms ir palengvina maisto virškinimą. Lengvina menstruacinius skausmus. 

 

Cinamonas  – populiarus prieskonis, pasižymintis itin naudingomis savybėmis. Mažina širdies ligų riziką, tonizuoja, gerina virškinimą. 


Gulsčioji ragužė – jau senojoje rytų medicinoje vartotas augalas, pasižymintis teigiamu poveikiu lytinei galiai, vyriškumui ir libido. Skatina didesnį testosterono išskyrimą ir seksualinį aktyvumą.


Kolamedžio riešutai- juose gausu kofeino. Turi tonizuojančių, energetinių savybių, mažina apetitą.